Zaznacz stronę

To był naprawdę trudny wybór. Po obejrzeniu setek inspirujących filmów jury wskazało 100 szkół, które dołączą do zeszłorocznych finalistów i będą ćwiczyć z ambasadorami w II edycji Drużyny Energii!

W tym roku rywalizacja ponownie stała na najwyższym poziomie! Szkoły z całej Polski kreatywnie podeszły do konkursowego zadania, pokazując ogromne zaangażowanie i pasję do sportu. Oto lista szkół, które przystąpią do etapu sportowego II edycji projektu:

  1. Szkoła Podstawowa im. ks. prałata Józefa Bigusa w Baninie
  2. Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku
  3. Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Bielsku-Białej
  5. Szkoła Podstawowa nr 5 w Bolesławcu
  6. Szkoła Podstawowa w Borkowie Kościelnym
  7. Sportowa Inicjatywa Warmia – Braniewo
  8. Szkoła Podstawowa nr 2 w Brusach
  9. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy
  10. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 w Bydgoszczy
  11. Szkoła Podstawowa nr 3 im. W. Broniewskiego w Bytomiu
  12. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Chęcinach
  13. Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
  14. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego w Ciechanowie
  15. Szkoła Podstawowa im. Świętego Brata Alberta w Czechówce
  16. Szkoła Podstawowa Sportowa w Człuchowie
  17. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy
  18. Szkoła Podstawowa nr 39 w Gdańsku
  19. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie
  20. Szkoła Podstawowa nr 1 w Giżycku
  21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żelkowie
  22. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Godkowie
  23. Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Sportowymi w Gorzowie Wielkopolskim
  24. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
  25. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku
  26. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gabriela Narutowicza w Grójcu
  27. Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
  28. Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej
  29. Publiczna Szkoła Podstawowa im. braci Andrzeja i Józefa Załuskich w Jedlance
  30. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Warszawy w Kamienicy
  31. Szkoła Podstawowa w Dużej Cerkwicy
  32. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Królowej Górnej
  33. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie
  34. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach
  35. Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych w Krakowie
  36. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Krasnem
  37. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie
  38. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. płk. Jerzego Strzałkowskiego w Lesznie
  39. Szkoła Podstawowa im. ks. Anastazego Sadowskiego w Lisich Jamach
  40. Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki w Luboniu
  41. Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Łańcucie
  42. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Prałata Konrada Szwedy w Łaziskach Górnych
  43. Szkoła Podstawowa nr 65 im. Juliusza Słowackiego w Łodzi
  44. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Zenona Wasilewskiego w Łodzi
  45. Szkoła Podstawowa nr 11 w Łodzi
  46. Szkoła Podstawowa im. 1 Pułku Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego w Malcanowie
  47. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Małkocinie
  48. Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie
  49. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu
  50. Społeczna Szkoła Podstawowa MTE w Milanówku
  51. Szkoła Podstawowa w Młochowie
  52. Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Niżnej
  53. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Napiwodzie
  54. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie
  55. Szkoła Podstawowa w Jamnicy
  56. Szkoła Podstawowa w Nożynie
  57. Szkoła Podstawowa we Wszechświętem
  58. Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
  59. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie
  60. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Cogito w Płocku
  61. Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu
  62. Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu
  63. Szkoła Podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej w Poznaniu
  64. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 52 „SPECTO” w Poznaniu
  65. Szkoła Podstawowa nr 3 w Przasnyszu
  66. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu
  67. Szkoła Podstawowa im. Henryka Napiórkowskiego w Rogowie
  68. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rudzie Śląskiej
  69. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 36 im. Czesława Miłosza w Rybniku
  70. Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Drwęczy
  71. Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach
  72. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Siedlikowie
  73. Szkoła Podstawowa w Słupi Wielkiej
  74. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Sokołowie Podlaskim
  75. Szkoła Podstawowa nr 18 w Sosnowcu
  76. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Starym Widzimiu
  77. Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu w Staświnach
  78. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
  79. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślęzakach 75
  80. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy
  81. Szkoła Podstawowa w Troszynie
  82. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Wałczu
  83. Szkoła Podstawowa nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie
  84. Szkoła Podstawowa nr 143 w Warszawie
  85. Szkoła Podstawowa nr 314 w Warszawie
  86. Szkoła Podstawowa 128 w Warszawie
  87. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworowie
  88. Zespół Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie
  89. Szkoła Podstawowa nr 82 im. Budowniczych Wrocławia we Wrocławiu
  90. Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu
  91. Szkoła Podstawowa we Wróblewie
  92. Niepubliczna Szkoła Podstawowa we Wróblowicach
  93. Szkoła Podstawowa nr 2 w Zalasewie
  94. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu
  95. Szkoła Podstawowa w Zwiniarzu
  96. Szkoła Podstawowa w Żabowie
  97. Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Żaganiu
  98. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Żorach
  99. Szkoła Podstawowa nr 15 w Żorach
  100. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Żorach

Zakwalifikowanym szkołom serdecznie gratulujemy – o szczegółach dotyczących kolejnego etapu rywalizacji poinformujemy w najbliższych dniach. Jednocześnie dziękujemy za udział i zaangażowanie tym, którzy nie awansowali do etapu sportowego. Ćwiczcie z nami i wypatrujcie kolejnej edycji Drużyny Energii!