Zaznacz stronę

Program „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” – materiały edukacyjne

 

 

W ramach programu „Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu” dostępne są filmy edukacyjne z królikiem Marchwianem (platforma youtube.com), które można wykorzystywać w codziennej pracy z uczniami. Listę ze wszystkimi odcinkami filmów edukacyjnych znajdziecie tutaj:

https://link.freshmail.mx/c/22zl7w5d85/zr47odexz8

Wszystkie filmy programu Dobrze Jemy mają status dedykowanych dla dzieci w serwisie youtube.com więc są w pełni bezpieczne dla uczniów! Na platformie jest również dedykowana strefa dla dzieci, gdzie rodzice oraz uczniowie mogą znaleźć karty pracy, które również mogą ułatwić codzienną domową edukację, oto link:

https://link.freshmail.mx/c/wectf6iwp6/zr47odexz8

Specjalnie dla nauczycieli oraz rodziców przygotowany został artykuł z inspiracjami dotyczącymi tego w jaki sposób można zaangażować dzieci do domowych obowiązków jednocześnie wykorzystując ten czas na naukę przez zabawę:

https://link.freshmail.mx/c/0gtruw79mo/zr47odexz8

https://link.freshmail.mx/c/mt9kn2kqvs/zr47odexz8

Zapraszamy was również do śledzenia fundacyjnego profilu na instagramie, gdzie można znaleźć codzienne inspiracje dla rodziców i nauczycieli do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi w domu. Organizatorzy programu proponują naukę matematyki, historii, języka angielskiego w kuchennej praktyce, która ułatwi rodzicom życie, a dzieciom da wiele satysfakcji! Koniecznie zajrzyjcie! Oto link:

https://link.freshmail.mx/c/fs2tak9io1/zr47odexz8

Dbajcie o siebie, swoich bliskich i jedzcie dobrze!

 

Organizatorzy programu:

Zespół Fundacji Szkoła na Widelcu

Kontakt: facebook (szkolanawidelcu), program@szkolanawidelcu.pl