DZIEŃ KROPKI

🟣🔵🟢13 września po raz kolejny świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi i odkrywania talentów!

🟢 W tym wyjątkowym dniu młodsi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych działaniach, które rozwijały ich wyobraźnię i pobudzały do twórczych poszukiwań. W ramach obchodów przygotowaliśmy warsztaty artystyczne, na których uczniowie tworzyli kolorowe obrazy oraz kolaż, wykorzystując motyw kropki. Podczas zajęć rozwijających kreatywność uczniowie rozwiązywali zadania oparte na twórczym myśleniu i szukaniu niestandardowych rozwiązań – oczywiście z kropką w tle. Na szkolnym korytarzu wszyscy chętni mogli zrobić sobie kropkowe makijaże oraz zdjęcia w kropkowych strojach, uwieczniając ten dzień pełen radości.

🔴🟠🟡Celem obchodów Dnia Kropki było rozwijanie wiary uczniów we własne możliwości oraz zachęcenie ich do odkrywania i pielęgnowania swoich pasji. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom za zaangażowanie. Razem pokazaliśmy, że każdy z nas może zostawić po sobie wyjątkowy ślad – nawet jeśli zaczyna się on od małej kropki!