SCWEW

Ewaluacja SCWEW

Mój pomysł na deser

Za nami kolejne zajęcia kulinarne przeprowadzone w ramach edukacji włączającej. Drugoklasiści i grupa uczniów z ZSS nr 4 uczyli się, jak w prosty sposób przygotować wartościowe, smaczne i kolorowe deserki dla domowników lub naszych gości. Na bazie jogurtu greckiego z dodatkiem mandarynki, orzechów włoskich i miodu stworzyli coś pysznego.

Malowanie na dużym formacie

Piknik SCWEW

Ogródek warzywny dla początkujących

Z wizytą w szkolnym ogrodzie ZSS nr 4

Spotkanie integracyjne w ogródku szkolnym..

Specjalistyczne Centrum Wspierania Edukacji Włączającej

W ostatnim czasie w ramach współpracy Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą, nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach, które odbyły się we współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych nr. 4 w Sosnowcu wspólnie realizując projekt inkluzyjny o nazwie „Zróbmy coś pięknego”. Jak widać na załączonych obrazkach było to dla każdego z Nas bardzo ciekawe doświadczenie oraz świetna zabawa.