Laboratorium przyszłości

Nasza szkoła bierze udział w programie – Laboratoria Przyszłości – to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Misją tego programu jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem inicjatywy jest wsparcie szkoły w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

Więcej na temat możliwego do sfinansowania w ramach tego programu zakupu sprzętu stronie: Katalog wyposażenia – Laboratoria Przyszłości

Katalog wyposażenia  (format excel)Katalog_wyposażenia

Zaproszenie dla oferentów do składania ofert związanych z zakupem sprzętu w ramach tego programu.

Zapytanie ofertowe –  zapytanie ofertowe podstawowy

Zapytanie ofertowe 2ZAPYTANIE OFERTOWE pracownia