Skip to content

Harmonogram zajęć pozalekcyjnych

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ  POZALEKCYJNYCH

KLASY    I – III

  Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Czas trwania
PONIEDZIAŁEK Kółko artystyczne „ Mały Artysta” kl. 3a M. Metto – Umińska 5 godz. lekcyjna
Zajęcia grupy socjoterapeutycznej B.Borzym

I. Gregorczyk

I gr. 14.00-15.30

II gr. 15.30 – 17.00

 

WTOREK

Nauka pływania kl. 1-3 M. Kokot, J. Malara

A. Retig,

R. Dziedzic

I gr.14.00 – 15.30   II gr. 15.00 – 16.30
Zajęcia taneczne Szkoła Tańca  La Cultura Agencja Eventowa 12.40 – 13.25
Zajęcia ogólnorozwojowe „ Bawię się i uczę” kl. 1a  M. Kokot 5 godz. lekcyjna
Zajęcia ogólnorozwojowe„ Tropimy literki i cyferki” kl. 1b J. Malara 6 godz. lekcyjna
 ŚRODA Zajęcia uzupełniające wiedzę  z uczniem kl. 1b J. Malara 5 godz. lekcyjna
CZWARTEK Zajęcia grupy socjoterapeutycznej B.Borzym

I. Gregorczyk

I gr. 14.00-15.30     II gr. 15.30 – 17.00
Zajęcia sportowo- ruchowe M. Górka 12:35-13:35
SKS – kl. 3 I. Gregorczyk 12.40 – 13.40
Zajęcia artystyczne N. Świtała 14.15 – 15.15
Robotyka M. Kusio 11:40-13:40
 

     PIĄTEK

 

Nauka jazdy na łyżwach kl. 1-3 M. ZasadziakK. Płachta 12.30 – 14.00
Zajęcia sportowo- ruchowe M. Górka 11:30-12:30
SKS – kl. 3 I. Gregorczyk 12.40 – 13.40

 

 

KLASY   IV – VIII

  Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Czas trwania
 

 

PONIEDZIAŁEK

 

Repetytorium z matematyki dla uczniów klasy VIII a i VIII b D.Radosz 1 godz. lekcyjna
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów  klasy 8c D. Surowiecka 7 godz. lekcyjna
Sport Kluby I. GregorczykM. Górka 12.40-13.40
Kółko plastyczne klasy II – VII K. Kuzior 16.00- 17.30
Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne dla kl. 7a (zaj.
z pomocy psych.-ped.)
A. Retig 7 godzina lekcyjna
Koło języka rosyjskiego dla uczniów klasy 5 a W. Sosińska 1 godzina lekcyjna
 

     WTOREK

Repetytorium z języka polskiego dla uczniów klasy VIII a i VIII b A. Jankowska 1 godz. lekcyjna
Zajęcia rozwijające pamięć dla kl. 5a(zajęcia z pomocy psychologiczno -pedagogicznej) A. Retig  7 godz. lekcyjnaco dwa tygodnie
Zajęcia logopedyczne B. Rupala 11.30-16.00
Kółko matematyczne kl. VI A. Kokot 12.55- 13.40
Repetytorium z języka polskiego dla uczniów klasy VIII c J. Komenda 7 godz. lekcyjna
 

ŚRODA

 

Zajęcia logopedyczne B. Rupala 12.30-13.30
Zajęcia sportowe  (lekkoatletyka) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy 16.30- 18.45
 

CZWARTEK

Repetytorium z języka polskiego dla uczniów klasy VIII a i VIII b A. Jankowska 1 godz. lekcyjna
SKS I. Gregorczyk M. Górka 12.40-13.40
Kółko Artystyczne N.Świtała  14:15-15:15 klasy I-III
Repetytorium z matematyki dla uczniów klasy VIII a
i VIII b
D.Radosz 1 godz. lekcyjna
Sport Kluby I. GregorczykM. Górka 13.40-14.40
PIĄTEK SKS I. Gregorczyk

M. Górka

12.40-13.40
CMI – kółko informatyczne P. Krzyszczyk 6 i 8 godz. lekcyjna
Kółko Artystyczne N. Świtała 15:15-16:15 klasy IV-VIII
Zajęcia sportowe  (lekkoatletyka) Międzyszkolny Ośrodek Sportowy 16.30- 18.00
 Drużyna Harcerska „Błękitni” Druhny ZHP  P. Ola i P. Martyna 16.30- 18.00