Andrzejki

Jak co roku, ostatniego dnia listopada nadchodzi cudowna, magiczna i jedyna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów… oraz wróżb. To noc andrzejkowa, która jest wspaniałą okazją do zabawy.

Uczniowie klas I – III mieli okazję przenieść się w magiczny świat wróżb i zabaw związanych z andrzejkową tradycją. Wszyscy z radością i lekką niepewnością wypowiadali andrzejkowe zaklęcia i brali udział w licznych wróżbach. Swoją przyszłość odkrywali dotykając magicznej kuli, która prawdę powie. Każdy  miał nie lada zadanie, by spróbować odczytać swoją przyszłość  losując przedmioty, karty, kubki, układając buty, czy wybierając serduszka z imionami. Aby marzenia się spełniły, każdy wrzucił symboliczną monetę do studni.

Oczywiście nie zabrakło ciasta z wróżbą. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla wszystkich dzieci.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy show. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą i spokojną zabawę.