Przejdź do treści

Bal Karnawałowy 2023

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i znane przeboje– w takiej atmosferze bawiły się dzieci 11 stycznia podczas balu karnawałowego. Uczniowie w wyśmienitych humorach z dumą prezentowali bajeczne stroje. Można było spotkać księżniczki, króla, policjantów, karateków, Spider-Mana, Batmana; ale największą popularnością cieszyła się bohaterka popularnego serialu – Wednesday. Na bal przybył również rycerz i pirat – goście z ZSS nr 4. Uczniowie z wielką ochotą uczestniczyli w tańcach, zabawach i konkursach. Najwięcej emocji dostarczyły jednak wybory Króla i Królowej Balu. Po podliczeniu głosów wszystko stało się jasne.

Tytuł Królowej Balu przypadł Zosi Kaźmierskiej – uczennicy kl. 2a

Królem Balu został Mark Kucher – uczeń z kl. 3b

Gratulujemy!!!

 

Nagrodę specjalną i gromkie brawa otrzymały siostry Laura i Liliana Grzelec, które wspaniale prowadziły zabawy.