Bal karnawałowy klas I- IV

Karnawał w pełni. Z tej okazji został zorganizowany Bal Karnawałowy. Bawili się uczniowie klas I- IV oraz zaproszeni goście z ZSS nr 4. Na potrzeby imprezy szkolna aula zmieniła się w salę balową. Uczestnicy imprezy nie zapomnieli o karnawałowych kreacjach i przebraniach. Były wróżki, księżniczki, rycerze, czarownice, piłkarze czy bohaterowie filmów i bajek. Dzieci uczestniczyły w tańcach, zabawach i konkursach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał . Bal był doskonałą okazją dla dzieci do świetnej zabawy i spędzenia czasu z rówieśnikami. Pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i słodkiego poczęstunku.

Następny bal już za rok!!!🎊