Przejdź do treści

Bal wszystkich świętych

28 października odbył się dzień świętych. W murach naszej szkoły zagościli rozmaici święci. Przybyła rzesza świętych aniołów, św. Rita, św. Jan Bosco a nawet Maryja i Józef postanowiła nas odwiedzić😉. Każdy kto się przebrał dostał bilet wstępu na bal świętych i mógł wziąć udział w korowodzie świętych ulicami naszej dzielnicy. Cała zabawa zakończyła się w salkach parafii św. Franciszka z Asyżu, gdzie ksiądz proboszcz oraz pani katechetka wręczyli nagrody dla najciekawiej przebranego świętego. Decyzja była trudna, ale w końcu udało się wyłonić zwycięzców!
Wszyscy uczniowie mogli wziąć również udział w grze z kodami QR. Zadaniem dzieci było odnaleźć wszystkie zagadki i przy ich pomocy rozwiązać krzyżówkę. Przy okazji mogli zapoznać się z życiorysami świętych i ciekawostkami z ich życia. Poniżej zamieszczamy fotorelację z tego dnia.