Dzień Dziecka :-)

1 czerwca jak co roku w naszej szkole odbywa się swięto dzieci i sportu. Przygotowaliśmy pikniki klasowe oraz dyscypliny sportowe dla uczniów. Odbywał się również kiermasz „Daj rzeczom drugą szansę”, gdzie uczniowie mogli zakupić ubrania, gry, książki oraz inne przedmioty z „drugiej ręki”. Dodatkowo mogliśmy zakupić ciasta oraz napoje.  Pogoda sprzyjała spędzaniu aktywnie czasu, w przerwach między konkurencjami zajadaliśmy pyszne truskawki otrzymane od pani dyrektor oraz relaksowaliśmy się grając w gry planszowe. Rywalizacja sportowa wyłoniła najbardziej wygimnastykowaną klasę  oraz sportowych liderów w poszczególnych klasach. Drobne upominki wręczała pani dyrektor Agnieszka Kokot razem z naszym gościem panią senator Joanna Sekułą , która obdarowała naszych uczniów  lodami. To był bardzo aktywny dzień!