Przejdź do treści

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

  • Podczas Dnia Otwartego dokonano podsumowania Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego „ Moja Maska Karnawałowa”.🎭Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody oraz gromkie brawa.
  • Gdy rodzice rozmawiali o ważnych sprawach związanych z przyszłą edukacją swoich pociech, dzieci doskonale bawiły się uczestnicząc w licznych atrakcjach przygotowanych przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły, min. w zabawach sportowych⚽️ z torem przeszkód, ⛳️plastycznych, 🎨matematycznych🎲 i językowych z zastosowaniem ekranu multimedialnego i podłogi interaktywnej 🪄„Magiczny dywan”. Między kolejnymi zajęciami nasi mali Goście rozkręcali się podczas zumby.🎹🥁🪇🎤
  • 📣Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik chemiczny.🌡 Dzieci miały okazję zobaczyć pokazy doświadczeń i eksperymentów „czary – mary”,👨‍🔬🧪🪄 a co więcej samodzielnie w nich uczestniczyć. Dzieci zadawały pytania i dowiadywały się więcej o tym czego mogą się spodziewać już za kilka miesięcy.
  • Zadbaliśmy też o poczęstunek- goście mogli zjeść pyszne ciasta🍰 i tosty;🥪 natomiast najmłodsi 👩‍🍳podczas zajęć kulinarnych mogli samodzielnie przygotować deser🍨 – galaretki z bitą śmietaną, owocami🍊🥝 i musli.
  • 🎉Każdy przyszły pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom📜 i kredki🖍. Ale chyba największą pamiątką z wizyty w naszej szkole będą samodzielnie wykonane zabawki sensoryczne🧸
  • ,,Gniotki” podczas zajęć Zróbmy razem coś fajnego.
  • Podczas gdy przedszkolaki świetnie bawiły się,🎊 rodzice i opiekunowie odwiedzali sale lekcyjne klas I – III, klasopracownie i pomieszczenia szkoły: świetlicę, bibliotekę, salę zabaw ruchowych, sale do zajęć specjalistycznych: korekcyjno – kompensacyjnych, rewalidacyjnych, logopedycznych, kącik śniadaniowy oraz rozmawiali z nauczycielami.
  • Dziękujemy🌹 za liczne przybycie i zapraszamy do naszej szkoły na stałe. Było nam miło Państwa gościć!😊