Góra grosza

Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu wielu dzieci.”

Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet – „Góra Grosza”.

Również w Naszej szkole, po raz kolejny w dniach 2.11.2022 do 28.02.2023 odbędzie zbiórka w ramach XXIII edycji.  Akcja „Góra Grosza” organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom, a zebrane przez  Nas pieniądze przekażemy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci, które jej bardzo potrzebują oraz  tych, które nie wychowują się w swojej rodzinie.

Monety można wrzucać do słoika oznaczonego napisem  Góra Grosza, który znajduje się w holu szkoły. Zbieramy monety od 1 grosza do 5 zł.

Zachęcamy gorąco do aktywnego i licznego udziału!

Koordynatorem akcji jest SU .