Przejdź do treści

Gramy w ręczną

Od 1 września 2023 roku w naszej szkole ruszy VII edycja programu „Gramy w Ręczną”. W okresie tym uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych z całej Polski, jak również nauczyciele wychowania fizycznego, będą realizować program gier i zabaw z piłką ręczną w czasie którego oprócz rozwoju ogólnego, będą rozwijać podstawowe umiejętności związane z grą w piłkę ręczną. Poprzez zabawy ruchowe nauczyciele będą pomagać dzieciom w zdobyciu i rozwoju takich umiejętności technicznych jak chwyt piłki, podanie, rzut do bramki oraz umiejętności poruszania się po określonej przestrzeni boiska z wykorzystaniem naturalnych form ruchu jak bieg, skok, zatrzymanie się, zmiana kierunku poruszania się, a także poznawać podstawowe przepisy gry w piłkę ręczną.

https://www..pl/lista-szkol-zakwalifikowanych-do-programu-gramy-w-reczna-2023/