Przejdź do treści

Karnawałowy wieczór filmowy ” Tu wszystko gra OK!”

19.01.2024r. w naszej szkole odbył się Karnawałowy🎭 Wieczór Filmowy 🎬pełen wrażeń, niespodzianek i świetnej zabawy. Uczestniczyło w nim aż 120 uczniów z klas I – VIII. Na dzieci czekały liczne atrakcje: zumba, gra w dwa ognie, karaoke, zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy.

Można było skorzystać z oferty naszego sklepiku obsługiwanego przez uczennice klasy ósmej, a także zjeść smaczną kanapkę i tost w wykonaniu rodziców i nauczycieli. Młodzież serwowała także popcorn i lemoniadę. Nawet podczas najlepszej zabawy można czynić jednocześnie wiele dobrego, bo pomoc + uśmiech = radość, szczęście.

Wszystkie pieniążki ze wspólnego wieczoru zostały przekazane na szczytny cel – Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cała szkolna impreza uwieńczona była wyświetleniem dwóch filmów. Charakter tej zabawy najlepiej odzwierciedlają załączone poniżej zdjęcia.📷