Mikołajki w naszej szkole

6 grudnia przemiły dzień w naszej szkole, a mianowicie mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja.

Na ten dzień czekali wszyscy, jednak szczególnie najwięcej emocji i radości „niecodzienna wizyta” wzbudziła w najmłodszych uczniach naszej szkoły.  W podziękowaniu za otrzymane prezenty nasi uczniowie śpiewali piosenki i recytowali wierszyki . Była to również niezwykła okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem.

Samorząd Uczniowski  pomyślał o Przedszkolakach z pobliskiego Przedszkola nr 50 dla których przekazał słodkie upominki.

Mikołaj nie zapomniał też o dzieciach, które musiały zostać w domu ze względu na chorobę albo kwarantannę – serdecznie je pozdrowił oraz przygotował tym dzieciom drobne podarki.