Pasowanie pierwszoklasistów

13 października 2022 r. Pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Sosnowcu. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście:

• Pani Aleksandra Krauze wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu wraz z nauczycielami i uczniami,
  • Pani Jolanta Gąstalik Dyrektor Przedszkola nr 50 w Sosnowcu wraz z nauczycielami,
  • Ksiądz Proboszcz Wiesław Żmija,

W obecności Rodziców oraz zaproszonych gości uczniowie klasy I a przeszli Mini test wiedzy oraz umiejętności wokalno – aktorskich. Po pozytywnym werdykcie Pani Dyrektor Szkoły Agnieszki Kokot Pierwszoklasiści złożyli uroczyste Ślubowanie. Po ślubowaniu zostali pasowani na uczniów, otrzymali pamiątkowe dyplomy ufundowane przez rodziców oraz upominki (kolorowanki, kredki Bambino, słodycze), których darczyńcą była Spółdzielnia Uczniowska „Zdrowy Ptyś”.

Gratulujemy i życzymy Pierwszakom wielu sukcesów szkolnych!!!

Po Pasowaniu uczniowie złożyli nauczycielom piękne życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej a Pani Dyrektor wręczyła nauczycielom dyplomy oraz Nagrody Dyrektora Szkoły.

To było piękne ŚWIĘTO SZKOŁY!!!