Przejdź do treści

Spotkanie Trzech Pokoleń: dziadków, rodziców i dzieci

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie depositphotos_61880403-stock-illustration-vector-watercolor-hearts-card-valentine.webp

22.01.2024r. z okazji Dnia Babci i Dziadka 💕 w szkolnej auli odbyło się Spotkanie Trzech Pokoleń: dziadków, rodziców i dzieci.

Występom naszych kreatywnych uczniów towarzyszyło wspólne kolędowanie, gra na flecie i recytowanie bajek Ignacego Krasickiego przez laureatów szkolnego konkursu.

Nasi podopieczni brawurowo wykonali również piosenkę i taniec, przypominając o jubileuszu 125- lecia szkoły. Uczniowie wcześniej przygotowali zaproszenia oraz piękne laurki, które wręczyli zaproszonym gościom.

Nauczyciele przygotowali tematyczną dekorację , rodzice i pracownicy szkoły – słodki poczęstunek , a szkolna kuchnia zaparzyła pyszną zimowa herbatkę rozgrzewającą.

P. Dyrektor Agnieszka Kokot zwróciła się do każdej grupy uczestniczącej w Spotkaniu Trzech Pokoleń. Babcie i Dziaków prosiła, aby najmłodsze pokolenie uczyli wspólnej rozmowy i wyrażania swoich uczuć. Dzieci zachęcała zaś do okazywania wdzięczności, szacunku i miłości, a rodziców, aby znaleźli czas na scalanie tych dwóch pokoleń.

P. Dyrektor podziękowała wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.