Przejdź do treści

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

Kolejny raz Lidl zaprasza szkoły do projektu „Szkoły Pełne Talentów”. Jest to akcja, którą chcą zmobilizować Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności, a dzieciom z polskich szkół przekazać sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

Zarejestrowaliśmy naszą szkołę i od 5 września można przekazywać Talenciaki. Akcja polega na przekazywaniu Talenciaków (specjalnych kuponów) na rzecz szkoły. Talenciaki mogą odebrać klienci Lidl w zamian za dokonywane zakupy. Akcja trwa do 5 listopada 2023r.

Kupony można rejestrować na stronie : https://szkoly.lidl.pl/VoucherDonation/grant

wykorzystując kod numeryczny lub skanując kod QR i przypisać je do zarejestrowanej przez nas szkoły. Talenciaki można przekazać w tradycyjnej formie, stąd też na terenie szkoły znajdziecie specjalne pudełka, które pomogą w ich zbieraniu. Uzbierane kupony zeskanujemy i przypiszemy do konta naszej szkoły.