Przejdź do treści

Turniej Piłki Ręcznej

Dnia 25 października 2023 r uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w prestiżowym Turnieju Piłki Ręcznej. Dzięki uczestnictwu szkoły w programie ministerialnym nasi najmłodsi mogą brać udział w darmowych treningach piłki ręcznej na terenie szkoły. Zajęcia mają charakter gier i zabaw z elementami wspomnianej gry zespołowej. Na turnieju spotkaliśmy 8 innych zespołów z miast województwa śląskiego. Poza niezwykłą przygodą uczniowie poznali szerzej zasady gry, rywalizowali z innymi drużynami oraz dowiedzieli się czym jest stosowanie się do zasad uczciwej rywalizacji. Była to pełna radości, wzruszeń przygoda. Pozwoliła uczniom na ukierunkowane wyładowanie posiadanej energii oraz doświadczenie niespotykanych przeżyć związanych z udziałem w sportowej imprezie. Następne zadanie już w grudniu.