Przejdź do treści

UCZNIOWIE TRUDNI DO ROZPOZNANIA

Spotkać się z Gandalfem na korytarzu szkolnym? Oko w oko z Tadeuszem Soplicą w sali lekcyjnej? Przysiąść na schodach z Harrym Potterem? Poplotkować z Anią Shirley i pograć w piłkę z Zeusem? To niebywała okazja! Cudowne przeżycie!

Przebieranie się za postać literacką to popularna forma rozrywki, która umożliwia nam na chwilę wcielenie się w bohatera z książki i odkrywanie nowych stron naszej osobowości.

Wybór odpowiedniej postaci jest kluczowy, aby móc w pełni cieszyć się przeżyciem. Przebieranie się za postać literacką to nie tylko zabawa, ale także doskonała okazja do pogłębienia naszej wiedzy o literaturze i rozwinięcia naszej kreatywności. Uczniowie – tuż przed przerwą świąteczną z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru obchodzonego właśnie 27 marca – zafundowali sobie niezapomniane doświadczenie, które pozwoliło im na chwilę stać się częścią ulubionych opowieści. Gratulujemy kreatywności!