Przejdź do treści

Konkurs! „Mój przyjaciel z dalekiego świata”

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Ignacego Krasickiego w Sosnowcu serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel z dalekiego świata”, który towarzyszy wystawie fotograficznej prezentowanej w CH Sosnowiec Plaza.

Stwórzcie plastyczne wyobrażenie swoich przyjaciół i rówieśników z różnych zakątków Ziemi! Podzielcie się swoimi wyobrażeniami dzieci, które żyją na innym kontynencie, w innej kulturze czy w innym kraju.

Przenieście swoje wyobrażenia i wizje za pomocą pędzla, ołówka czy kredek na papier lub inne podłoże plastyczne.

Termin dostarczenia prac: do 13 października 2023 r.

Adres organizatora

Szkoła Podstawowa nr 18 w Sosnowcu

ul. Przyjaciół Żołnierza 1

Regulamin konkursu